Produktsök

Vad letar du efter?

Inköp / IT / Produkt

Christina Askestad

Inköpare

Telefon: 08-598 908 32
Mobil: 0765-26 74 49
Mail: christina.askestad@kylma.se

Niclas Eklund

Inköpare

Telefon: 08-598 908 57
Mobil: 0765-26 74 62
Mail: niclas.eklund@kylma.se

Oskar Fridbjarnarson

Produktchef elektronik 

Telefon: 08-598 908 18
Mobil: 0700-96 32 89
Mail: oskar.fridbjarnarson@kylma.se

Björn Gryding

Chef inköp/IT/produkt

Telefon: 08-598 908 35
Mobil: 0702-59 45 07
Mail: bjorn.gryding@kylma.se

Jakob Ingvarsson

Teknisk support komfortkyla

Telefon: 036-31 23 86
Mobil: 0790-06 72 25
Mail: jakob.ingvarsson@kylma.se

Ander Josefsson

Teknisk support komfortkyla

Telefon: 036-31 23 88
Mobil: 0765-26 74 75
Mail: anders.josefsson@kylma.se

Praneet Kornkrerkkiat

Inköpare

Telefon: 08-598 908 58
Mobil: 0765-267 466
Mail: praneet.kornkrerkkiat@kylma.se

Johan Landé

Produktchef kommersiell kyla

Telefon: 08-598 908 06
Mobil: 0703-62 73 71
Mail: johan.lande@kylma.se

Mikael Magnusson

Produktchef komfortkyla

Telefon: 036-31 23 84
Mobil: 0707-52 87 95
Mail: mikael.magnusson@kylma.se

Nicolas Sydlén

Produktchef verktyg/elektronik

Telefon: 08-598 908 22
Mobil: 0703-34 78 22
Mail: nicklas.sydlen@kylma.se

Pontus Öberg 

After Sales Manager kommersiell kyla

Telefon: 040-642 72 76
Mobil: 0739-04 94 04
Mail: pontus.oberg@kylma.se

Vi använder cookies. Om du vill veta mer om cookies och hur vi använder dem, vänligen gå till vår Cookie information. Fortsatt navigation i siten innebär att du accepterar vår cookiepolicy.